Kraków | AUTO ZŁOM

Skupujemy w każdym stanie, nie tylko do złomowania.

AUTO SKUP SAMOCHODÓW KRAKÓW


Sprzedaj swoje auto w dobrych pieniądzach!


UŻYWANE CZĘŚCI SAMOCHODOWE.

Od samego początku zajmujemy się sprzedażą części używanych do samochodów wszelkich marek. Oferowane części samochodowe pochodzą z pojazdów przeznaczonych do kasacji. Sprzedaż części jest realizowana bezpośrednio na terenie firmy jak i za pomocą internetu w formie wysyłkowej (serwis allegro.pl). W stałej ofercie mamy tysiące części do różnych marek samochodów. Nie wszystkie możemy mieć na magazynie - na życzenie klienta dana część jest wymontowywana z pojazdu oczekującego do rozbiórki.

Wszystkie sprzedawane przez nas części przechodzą weryfikację techniczną. W stałej ofercie posiadamy: silniki, dyferencjały, elementy karoseryjne, elementy zawieszeń oraz układu napędowego.

Oferujemy przede wszystkim: części nadwozia, zderzaki, maski, drzwi, klapy, wzmocnienia przednie, błotniki, różne drobne elementy karoserii, grile, reflektory, lampy, lusterka, chłodnice wody, chłodnice klimatyzacji, wentylatory chłodnic różne karoseryjne elementy plastikowe, osprzęt elektryczny i elektroniczny (Praktycznie wszystko co mogą Państwo znaleść na popularnym szrocie).Szybki kontakt:
Kasacja samochodów: 697 938 847
Sprzedaż części: 695 377 813Projekt i wykonanie: Tomasz Tytko


Złomowanie samochodów Kraków Kasacja pojazdów Kraków Auto złom Pomoc drogowa Kontakt